Hakkımızda

Gaia Mimari 2022 yılının başında Sinem Çıraklı tarafından kuruldu. Kuruluşu itibariyle Gaia Mimari; modern, zamanın ötesinde, işlevselliği ile yenilikçi bir soluk getirmek için müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak konumlandırdı.

15 yıllık tecrübe ve uzmanlığını bir marka çatısı altında toplamak adına 2022 yılında Gaia Mimari’yi kuran Sinem Çıraklı; Selçuk Üniversitesi GSF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra 2005’te Geomim ile kariyerine başladı. Devam eden yıllar içerisinde Çapa Group, Doors Group, İGG, McDonald's, Özsüt , Divan Otel, Medipol ve H&M Mağazaları gibi sektöründe başarılı birçok firmanın projelerinde yer aldı. Uluslararası ve yerel markalarla; restoran, otel, mağazacılık, gece kulübü, konut gibi farklı alanlarda çalışmalar yaparak, çoklu sektör dinamikleri hakkında güçlü bir deneyim elde etti.

Özgün tasarım anlayışı ve detaylı uygulamalarıyla, müşterilerinin kreatif beklentilerine, mekansal ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ve dönüştürülebilir çözümler üreten firmamız, alanında uzman kadrosu ile yaşam alanlarınızı ve işinizi ihtiyacınız olan dünyaya ulaştırmayı hedefleyerek, sizlere hak ettiğiniz kaliteyi sunar.

Güçlü tasarım çizgisini doğru zamanlama ve efektif bütçe planlamasıyla hayata geçirmeyi önceliklendiren Gaia Mimari, müşterilerinin uygulama alanında ki beklentilerini karşılamayı kendisine prensip edinmekte, uluslararası ve yerel projelerde; perakende, mağazacılık, restoran, konut, otel ve ofis projeleri gibi alanında prestijli birçok kurum ve kişilere; marka kimliği oluşturma, mimari ve iç mimari projeleri, konsept tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi, mimari disiplin olarak gören firmamız, malzeme ve işçilik konusundaki hassasiyetini de ilke olarak benimsemiştir.