Hakkımızda

2022 başında Sinem ÇIRAKLI tarafından kurulan Gaia Mimari, Alışılagelen firma anlayışına; modern, zamanın ötesinde ve işlevselliği ile yenilikçi bir soluk getirmek adına kurulan Gaia Mimari’nin daimi önceliği müşteri memnuniyetidir.

Firmamız, uluslararası ve yerel projelerde; perakende, mağazacılık, restoran, konut, otel ve ofis projeleri gibi alanında prestijli birçok kurum ve kişilere; marka kimliği oluşturma, mimari ve iç mimari projeleri, konsept tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Gaia Mimari ve ekibi; güçlü tasarım çizgisini en iyi zaman ve bütçe planlamasıyla hayata geçirerek, müşterilerinin uygulama alanında ki beklentilerini karşılamayı kendisine prensip edinmektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi, mimari disiplin olarak gören firmamız, malzeme ve işçilik konusundaki hassasiyetini de ilke olarak benimsemiştir.

Firmamız özgün tasarım anlayışı ve de detaylı uygulamalarıyla, müşterilerinin kreatif beklentilerine ve mekansal ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ve dönüştürülebilir çözümler üretir. Gaia Mimari ve alanında uzman kadrosu, yaşam alanlarınızı ve işinizi ihtiyacınız olan dünyaya ulaştırmayı hedefleyerek, sizlere hak ettiğiniz kaliteyi sunar.

Sinem Çıraklı, Selçuk Üniversitesi GSF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra 2005’te Geomim ile kariyerine başladı. Devam eden yıllar içerisinde Çapa Group, Doors Group, İGG,  McDonald's, Özsüt , Divan Otel, Medipol ve  H&M Mağazaları gibi sektöründe başarılı birçok firmanın projelerinde yer aldı. Uluslararası ve yerel markalarla; restoran, otel, mağazacılık, gece kulübü, konut gibi farklı alanlarda çalışmalar yaparak, çoklu sektör dinamikleri hakkında güçlü bir deneyim elde etti.

15  yıllık tecrübe ve uzmanlığını bir marka çatısı altında toplamak adına 2022 yılında Gaia Mimari’yi kuran Sinem Çıraklı; çağına yön veren, kaliteli ve özgün proje hizmetlerine Gaia Mimari ile devam etmektedir.